[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форуму: zmya  
Форум » Test category » Форум читачів » ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Опитування)
ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
expertДата: Понеділок, 09.01.2012, 13:00 | Сообщение # 91
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Всіх читачів РЗ та членів ЛК вітаю з Різдвяними святами!
Здоров'я та щастя вашим родинам!
FLERДата: Вівторок, 24.01.2012, 12:41 | Сообщение # 92
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
З жінки, члена ЛК, при поступленні на стаціонар у центрі матері і дитини було "добровільно" стягнено благодійний внесок у розмірі 200 гривень... Як порадите вести себе нашим членам у таких ситуаціях?
Жаловаться начальству медучреждения, "благодійний внесок" платится по желанию и пациент сам определяет сумму взноса. Кроме того, по договору ЛК с медучреждениями члены ЛК освобождаются от уплаты благотворительных взносов.
expertДата: Четвер, 26.01.2012, 14:39 | Сообщение # 93
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Репутация: 0
Статус: Offline
Дозвольте нагадати, що з 1 січня змінюється розмір благодійних пожертв для членів ЛК:
ДЛЯ ДОРОСЛИХ-- 25 ГРИВЕНЬ
ДЛЯ СТУДЕНТІВ--15 ГРИВЕНЬ
дЛЯ ДІТЕЙ ДО 18 РОКІВ-- 10 ГРИВЕНЬ.
Також, повідомляю, що в приміщенні ЦРЛ внески можна сплачувати без комісії за допомогою платіжних карток. За деталями звертайтесь у філію та за
тел. 3-17-94
FLERДата: Понеділок, 09.04.2012, 10:00 | Сообщение # 94
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Список аптек Житомира, в которых члены ЛК любого района могут получить лекарства по амбулаторным рецептах ЛК:
Аптека №1 - ул. Киевская, 7/4
Аптека №2 -ул. Котовского, 19
Аптека №7 - бульвар Польский, 15
Аптека №12 - ул. Киевская,28
Аптека №13 - Площадь Привокзальная, 5
Аптека №10, ул. Щорса,145
Аптека №25 - ул. Б.Бердичевская,39
Апт.П.№1 - ул. Б.Бердичевская, 70
Апт.П. №2 - ул.Пушкинская,1
Апт.П.№3 - ул. Сабурова, 2а
Апт.П.№4 - ул.Л.Украинки, 16
Апт.П.№7а - ул.Красного Креста,3
Апт.П.№8 - Станишовка, Сквирское шоссе,3
Апт.П.№9 - пл. Полевая,2
Апт.П.№10 - ул.Фещенко-Чопивского,24/4
Апт.П.№17 -ул. 1 Мая, 23
Фармавита - Аптека №4 - ул.Шевченко, 16
smile12Дата: П`ятниця, 27.07.2012, 13:39 | Сообщение # 95
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
27 липня Лікарняній касі виповнилось 12 років. Дякуємо членам ЛК,які повірили в добру справу та вступили до організації.
FLERДата: Вівторок, 31.07.2012, 09:50 | Сообщение # 96
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Информация по самым тяжелым и затратным пациентам в июне:

1. Пациент К. (обл.б-ца). Диагноз: Абсцесс кишечника на сумму 16016,99грн.
2. Пациент Ч. (обл.б-ца). Диагноз: Лимфогранулематоз на сумму 14221,53 грн.
3. Пациент Б. (обл.б-ца). Диагноз: Рак простаты на сумму 10083,47 грн.
4. Пациент М.(обл.б-ца). Диагноз:Острый лейкоз на сумму 9831,13 грн.
5. Пациент В. (ЦМЛ№1). Диагноз: Долевая пневмония на сумму 9439,04 грн.
smile12Дата: Понеділок, 13.08.2012, 12:42 | Сообщение # 97
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Статус: Offline
Лікарняна каса постійно впроваджує новітні технології у медичну практику, зокрема, інформаційні. Для підвищення якості медичної допомоги через автоматизований контроль та експертну оцінку лікарських призначень під час лікування пацієнта БО «Лікарняна каса Житомирської області» нещодавно втілена автоматизована система обліку медикаментів і виробів медичного призначення. Перевагами автоматизованої системи обліку є підвищення якості медичної допомоги, зменшення затрат робочого часу медичного персоналу на облік медикаментів і виробів медичного призначення, оптимізація забезпечення пацієнта лікарськими засобами, оперативний контроль за залишками медикаментів у структурних підрозділах, перевірка сплати добровільних пожертвувань до ЛК при формуванні медичною сестрою електронного листа призначень, визначення вартості окремого випадку надання медичної допомоги. Важливим в організації лікувально-діагностичного процесу є своєчасність призначень і корекція лікування, постійне підвищення кваліфікації медичного персоналу (опанування Локальних клінічних протоколів, Лікарського формуляру, інформаційно-комунікаційних технологій).
expert4359Дата: Четвер, 20.09.2012, 11:29 | Сообщение # 98
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Провела бесіду з працівниками МКП "Господарник". Працівники налаштовані позитивно.
FLERДата: П`ятниця, 01.03.2013, 12:30 | Сообщение # 99
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
БО «Лікарняна каса Житомирської області» постійно вдосконалює методи та форми роботи, розширює об’єми надання медичної допомоги, яка надається за її рахунок. Уперше за рішенням правління ЛК всі, хто перебуває в організації, можуть уберегти себе від грипу та безкоштовно зробити вакцинацію від цієї недуги.
Для цього з 2 по 14 жовтня 2012 року потрібно попередньо зареєструватися за телефоном «Гарячої лінії» - (0412) 55 - 49 - 50 чи за телефоном – 067 – 411 – 14 - 51 (вказати номер посвідчення ЛК, прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон).
Вакцинація проводитиметься з 20 по 31 жовтня 2012 року в кабінетах щеплень міських і районних лікувально-профілактичних закладів.
Скористайтесь унікальною пропозицією зробити вакцинацію від грипу та будьте здоровими!

Додано (03.10.2012, 09:58)
---------------------------------------------
Сергей Михалков
Прививка

- На прививку! Первый класс!
- Вы слыхали? Это нас!.. -
Я прививки не боюсь:
Если надо - уколюсь!
Ну, подумаешь, укол!
Укололи и - пошёл...

Это только трус боится
На укол идти к врачу.
Лично я при виде шприца
Улыбаюсь и шучу.

Я вхожу один из первых
В медицинский кабинет.
У меня стальные нервы
Или вовсе нервов нет!

Если только кто бы знал бы,
Что билеты на футбол
Я охотно променял бы
На добавочный укол!..

- На прививку! Первый класс!
- Вы слыхали? Это нас!.. -
Почему я встал у стенки?
У меня... дрожат коленки...

На прививку от гриппа можно записаться по эл. адресу ЛК - expert_LK@ukr.net. Надо указать ФИО, № карточки ЛК (это Ваш идент. код), адрес, № мобильного телефона или домашнего. Детей-членов ЛК тоже записывают.

Додано (04.12.2012, 12:12)
---------------------------------------------
Информация по прививкам - за счет ЛК привились от гриппа по всей области 6976 членов ЛК.

Додано (12.12.2012, 13:36)
---------------------------------------------
Якість лікування – одне з найважливіших завдань благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», саме тому закуповуються ліки з врахуванням оцінки їх безпеки та ефективності.
У листопаді цього року у Львові на неліцензійному складі було виявлено великі партії фальсифікованих ліків, які реалізовувалися в аптеках Львівської області, а також по всій Західній Україні. Після цього Державна служба України з лікарських засобів провела позапланові перевірки аптечних мереж.
Було виявлено близько 3 тонн - майже 90 найменувань лікарських засобів. Ці препарати відправлені на держконтроль. По 16 найменуваннях підтверджено факт умисної підробки. В основному, це найбільш рекламовані ліки, зокрема, «Доларен», дитячий «Анаферон», дитячий «Нокспрей», «Но-шпа», «Фестал».
Серед медичних засобів, які забезпечуються благодійною організацією «Лікарняна каса Житомирської області» не виявлено жодного фальсифікату, адже ЛК закуповуються якісні медичні препарати, які відповідають міжнародним стандартам GMP.

Додано (01.03.2013, 12:30)
---------------------------------------------
Теперь можно на нашем сайте проверить свою проплату в ЛК(см. - перевірка внесків) - http://likkasa.com.ua/?page_id=2499

Yaroslava-fДата: Понеділок, 12.08.2013, 10:53 | Сообщение # 100
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Павло Діюк з Брусилівського району розповідає про переваги членства в Лікарняній касі. За час перебування в благодійній організації (9 років) Павло Петрович зрозумів одну прописну істину: бути з ЛК-вигідно!!!! Забезпечення усіма необхідними медикаментами у найкоротші строки, розмір витрат не обмежений та не залежить від суми сплачених добровільних пожертвувань, а якість медичних послуг контролюється лікарем-експертом. “Як тільки ми зрозуміли, що робить ця організація задля своїх членів-в той же день подали заяви на вступ усією родиною”.

Додано (12.08.2013, 10:53)
---------------------------------------------
Членство в Лікарняній касі дає можливість мені, пересічній громадянці, почувати себе більш захищеною 
Я можу з впевненістю сказати, що членство в Лікарняній касі дає можливість мені, пересічній громадянці, почувати себе більш захищеною і не турбуватися про те, де мені знайти кошти на лікування. Я працюю бібліотекарем в Черняхові, зарплати самі знаєте які…В мене артроз тазостегнових суглобів, три рази на рік я 100% проводжу в лікарнях, а це вимагає численних коштів. Проте, матеріальна база мене зараз мало цікавить, адже усі турботи пов’язані з цією проблемою, я з чистим серцем «переклала» на Лікарняну касу. 
З цією організацією я з самого початку, тому знаю, що вони працюють заради людей і їм можна довіритися. Хочу подякувати лікарю-невропатологу Черняхівської районної лікарні Ісак Надії Михайлівні за її турботу і розуміння. Цій людині можна серед ночі подзвонити і вона з посмішкою дасть пораду, проконсультує. 
В обласній лікарні імені О.Ф.Гербачевського я перебувала вперше. Тут дуже комфортно, любо-дорого дивитися на роботу медперсоналу лікарні, одним словом – рай. Не можу не згадати добрим словом лікаря-експерта ЛК Валентину Борисівну Грубу, яка дала вичерпні відповіді на мої питання. І я зрозуміла, що не треба нарікати на роботу ЛК, якщо на вашому шляху трапилися просто некомпетентні медичні працівники. 
Наприклад, моя подруга не сплачувала майже рік внески до ЛК, її виключили і вона не збиралася поновлюватися через конфлікт з лікарем. Я з нею поговорила, розказала, що робота ЛК продовжується і вона вже подала заяву на поновлення. 
Щирі слова вдячності адресую працівнику Черняхівської філії Юлії Рубан, золота людина, дай Бог їй здоров’я. Зичу всьому колективу Лікарняної каси міцного здоров’я, земного щастя та великих звершень у Вашій нелегкій, проте дуже благородній та відповідальній роботі. 
З повагою, 
Любов Федорівна Дідківська, смт Черняхів

FLERДата: П`ятниця, 04.10.2013, 10:18 | Сообщение # 101
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
К информации членов ЛК :
1.С понедельника(с 7 октября) в поликлинике областной больницы начинает работать закупленный ЛК современный литотриптор немецкой фирмы Дорнье, для членов ЛК литотрипсия будет полностью за счет ЛК.
2.Принято решение провести вакцинацию от гриппа членам ЛК (тем, кто желает) за счет ЛК, как в прошлом году. Когда будет закуплена и поставлена в прививочные кабинеты вакцина, будет обьявлено, прививки проводится будут.
expert4359Дата: Вівторок, 08.10.2013, 17:54 | Сообщение # 102
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Нагадуємо, про дію унікальної соціальної програми «Потурбуйся про батьків». Завдяки якій, пільгові умови вступу та можливість відразу користуватисяпослугами ЛК мають батьки, якщо дорослі діти вже перебувають в організації та сплатять
добровільні пожертвування за обох або за одного із батьків за три місяці авансом.
Для цього необхідно звернутися до відділень банків абоУкрпошти з паспортом та ідентифікаційним кодом батьків. Там сплатити кошти в
розмірі 78 грн (3 грн. вступні та по 25 грн. за три місяці). Для отримання
членського  квитка необхідно  взяти із собою свій паспорт, посвідчення члена
ЛК, свідоцтво про народження (документ, який підтверджує, що це Ваші мама чи
тато), при зміні прізвища - свідоцтво про одруження. За деталями звертайтесь у Ружинську
філію ЛК, за телефоном 3-17-94.
FLERДата: П`ятниця, 11.10.2013, 14:35 | Сообщение # 103
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Информация для членов ЛК по прививкам от гриппа:

С понедельника (14 октября) начинается развоз вакцины Ваксигрип (Франция) по поликлиникам города Житомира и области. Члены ЛК (в том числе, и дети), которые хотят привиться от гриппа должны обратиться в прививочные кабинеты поликлиник по месту жительства, с собой иметь карточку члена ЛК.
expert4359Дата: П`ятниця, 19.09.2014, 17:29 | Сообщение # 104
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Статус: Offline
Доводимо до відома, що  усі члени Лікарняної каси можуть не тільки вступити online, але і перевірити стан сплати  своїх внесків online та сплатити їх безпосередньо на сайті благодійноїорганізації: http://likkasa.com.ua. без будь-яких комісій, швидко та зручно. Більш
детальна інформація знаходиться на сайті ЛК в розділі  «Вступ до ЛК» та «Перевірка сплати».

Додано (16.04.2014, 23:23)
---------------------------------------------
Новини ЛК

Якщо захворіли мама чи батько і Ви не знаєте, де взяти гроші налікування та обстеження, пропонуємо взяти участь в унікальній соціальній
програмі «Потурбуйся про батьків», яка віднедавна діє за рішенням правління ЛК.
Завдяки їй пільгові умови вступу та можливість відразу користуватися послугами ЛК мають батьки, якщо дорослі діти вже перебувають ворганізації. Зверніться до відділень банків (ПриватБанку, ДержавногоОщадбанку,) або Укрпошти з паспортом та ідентифікаційним кодом батьків. Там
сплатіть кошти в розмірі 378 грн (річний внесок та за три місяці авансом).Посвідчення
члена ЛК можна отримати у виконавчій дирекції (м. Житомир, вул. Пушкінська, 1),
а також у філіях Лікарняної каси, які функціонують у медзакладах районних
центрів. Візьміть із собою свій паспорт, посвідчення члена ЛК, свідоцтво про
народження (документ, який підтверджує, що це Ваші мама чи тато), при зміні
прізвища – свідоцтво про одруження.

Додано (13.05.2014, 15:16)
---------------------------------------------
Повідомляємо, щозанаправленням лікаря-уролога члени ЛК можуть пройти лікування сечокам’яної
хвороби методом безконтактної літотрипсії в обласній лікарні ім. О.Ф.Гербачевського.
Метод дистанційної літотрипсії, або подрібнення камінців – ценовий спосіб лікування сечокам’яної хвороби. За допомогою спеціального апарату
ударна хвиля концентрується в одній точці – фокусі, де її енергія максимальна.
Саме вона і спрямовується на камінь. Під дією серії імпульсів ударної хвилі
внаслідок виникнення в камінці напружень він руйнується на дрібні фрагменти.
Після сеансу дроблення пацієнт отримує лікування, спрямоване на самостійне
відходження дрібних фрагментів із сечових шляхів. Такий метод дозволяє
проводити дроблення камінців у нирках і сечоводах розміром до двох сантиметрів.
Працюють на літотрипторі  лікарі, які
пройшли спеціальну підготовку в Київському інституті урології Академії медичних
наук України. Також, в обласній лікарні організований денний урологічний
стаціонар, де пацієнти після сеансу літотрипсії перебуватимуть під наглядом
кваліфікованих лікарів. Процедура літотрипсії  для членів ЛК абсолютно безкоштовна. Громадяни, які не перебувають в ЛК, також можуть пройти  вищезазначену процедуру, але при цьомусплачують добровільні пожертвування в розмірі 1500 грн. (первинний сеанс) та
750 грн. повторний сеанс.

Додано (06.06.2014, 17:29)
---------------------------------------------

Шановні члени благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК)! У зв’язку зі значним зростанням вартості ліків, виробів медичного призначення, реактивів для проведення лабораторних досліджень, збільшенням видатків на обстеження і лікування членів ЛК, дотримуючись вимог Положення «Про членство в ЛК» (розмір внеску має складати 3% від мінімальної зарплати), Правлінням ЛК (протокол №3-14 від 30.05.2014р.) з 01.07.2014 року встановлені такі розміри щомісячних добровільних пожертвувань:    для дорослого населення – 35 /тридцять п’ять/ грн.;·     для студентів денної форми навчання до 23 років – 20 /двадцять/ грн.;·     для дітей до 18 років залишається незмінним – 10 /десять/ грн., незалежно від кількості дітей при умові членства одного з батьків.Вступне добровільне пожертвування залишається незмінним – 3 /три/ грн.

Додано (19.09.2014, 17:29)
---------------------------------------------
Шановні члени ЛК!   З  15.09.14 відпуск медикаментів за рецептами лікарів на амбулаторне лікування проводиться  через аптечний пункт «Первоцвіт». Перед зверненням до аптечного пункту обов’язково проставте відмітку про відсутність заборгованості в Лікарняній касі.

Сообщение отредактировал expert4359 - П`ятниця, 06.06.2014, 17:33
FLERДата: Середа, 15.10.2014, 10:42 | Сообщение # 105
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 1
Статус: Offline
Враховуючи численні побажання членів ЛК, нагадую,що з жовтня 2013 року на сайті ЛК можна перевіряти стан сплати своїх внесків-http://likkasa.com.ua/?page_id=2499, для цього необхідно ввести номер посвідчення та дату народження.
Також можна вступити до ЛК та сплачувати внески платіжною карткою будь-якого банку без комісії для платника.
В 2014 році через сайт вступили до ЛК 111 громадян (Житомир-77, Малин-6, Коростишів - 5).
Форум » Test category » Форум читачів » ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ (Опитування)
  • Сторінка 7 з 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Пошук: