Головна » 2011 » Квітень » 29 » Внесені зміни до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних пос
10:19
Внесені зміни до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних пос
З метою посилення адресності надання населенню житлових субсидій та забезпечення цільового використання бюджетних коштів постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №295 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» щодо обов’язковості надання одержувачами субсидій інформації про відчуження житла та відповідальності за неподання такої інформації.
Зазначеними змінами передбачено, зокрема, що у разі передання права власності на житло іншій особі одержувач субсидії зобов’язаний у десятиденний термін повідомити про це управління праці та со-ціального захисту населення.
Якщо власність на житло передано особі, яка не була зареєстрована у житловому приміщенні на час призначення субсидії, надання субсидії припиняється.
Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок неповідомлення громадянином про передання права власності на житло іншій особі, повертається за вимогою органу, що призначив субсидію.
Постанова Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. №295 «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» набула чинності 31 березня 2011 року.

І.М.Мартинюк,
начальник відділу державних соціальних допомог
Переглядів: 576 | Додав: zmya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

100