Ружинська земля

Головна » Статті » Податкова інформує » ДПІ в Ружинському районі інформує

Форма 1-ДФ (квартальна)

Нову форму 1-ДФ квартальну та Порядок її заповнення затверджено наказом ДПА України від 24.12.2010року №1020. Зазнали змін також ознаки доходу згідно з довідником ознак.

Податковий розрахунок подається незалежно від того, виплачує чи не виплачує доходи платникам податку податковий агент протягом звітного періоду.

Відповідно до п.119.2 ст.119 Податкового кодексу неподання, подання з порушенням установлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих на користь платника податків, суми утриманого з них податку тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510грн. Ті самі дії вчинені повторно протягом року тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020грн.

Податковий розрахунок подається до органу ДПС за місцезнаходженням податкового агента –юридичної особи чи до органу ДПС за податковою адресою фізичної особи-податкового агента.

Самозайняті особи(платники податку, які є фізичними особами –підприємцями або здійснюють незалежну професійну діяльність), подають форму №1-ДФ до органу ДПС за своїм місцем проживання.

Приватні нотаріуси подають зазначену форму до органу ДПС за місцем розміщення нотаріальної контори.

Податковий розрахунок подається окремо за кожний квартал протягом 40календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу. Вперше новий Податковий розрахунок за ф-1ДФ подається вже за І квартал 2011року.
Категорія: ДПІ в Ружинському районі інформує | Додав: zmya (10.04.2011)
Переглядів: 1005 | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

100