Ружинська земля

Головна » Статті » Податкова інформує » ДПІ в Ружинському районі інформує

Що змінилось для фізичних осіб-власників транспортних засобів

З 01.01.2011року у зв’язку з прийняттям Податкового кодексу України скасовано податок з власників транспортних засобів та введено збір за першу реєстрацію транспортного засобу, який є разовим платежем  і , сплачується лише при першій реєстрації транспортного засобу в Україні особою, що його реєструє..

Технічний огляд.

Фізичні особи, які є власниками транспортних засобів, що підлягають технічному огляду один раз на два роки, при проходженні у 2011році такого огляду або знятті транспортних засобів, будуть сплачувати транспортний податок лише за 2010рік за ставками, що діяли в 2010році. Відповідно при проходженні техогляду необхідно буде пред’явити квитанції або платіжні доручення про сплату транспортного податку, а фізичні особи, які були звільнені від його сплати, документ що дає право на користування такими пільгами. У разі неподання таких документів технічний огляд, або зняття їх з обліку не проводитимуться.

Пільги щодо збору.

Від сплати збору звільняються легкові автомобілі для інвалідів з об’ємом циліндрів двигуна до 1500см.куб., що придбані за рахунок коштів державного чи місцевих бюджетів та або безоплатно передані інвалідам відповідно до законодавства Укораїни.Від сплати збору звільняються також транспортні засоби будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, дитячих будинків-інтернатів, пансіонатів для ветеранів війни і праці, геріатричних пансіонатів, реабілітаційних установ для інвалідів та дітей-інвалідів, що фінансуються з державного та місцевого бюджетів.

Категорія: ДПІ в Ружинському районі інформує | Додав: zmya (04.05.2011)
Переглядів: 369 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Міні-чат

100