Святий Миколай завітав до Ружина

На Ружинщині, як і по всій Україні, діти з великим нетерпінням чекають на свято Миколая, яке відзначається 19 груднфя. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки. Та все ж надіються та чекають на подарунки, а не на різочку.

Щороку на Ружинщині Святий Миколай приходить до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, аби кожному з них вручити гарний подарунок. Не минулося без приємностей і цього року. 
В Ружинському Будинку культури зібралися діти разом зі своїми прийомними батьками, опікунами, аби фвесело та повчально провести час. Святковий концерт для присутніх підготували учні Білилівської гімназії на чолі з художнім керівником Людмилою Кримовською. А привітали гостей свята голова ра-йонної ради Микола Марущак, заступник голови РДА Олена Матвійчук та помічник народного депутата Олександра Ревеги Ольга Таравська. Всі вони побажали дітям щирої любові, батьківського тепла, порозуміння, благополуччя та милості від Святого Миколая.
А за гарну поведінку протягом року дітки отримали від рай-  держадміністрації, районної ради, народних обранців Олександра Ревеги та Руслана Лук’янчука, почесного громадянина Ружина, генерального директора Українсько-Британського спільного підприємства «Комора» м. Київ Олега Репецького приємні подарунки. У відповідь задоволені діти обіцяли бути чемними і чекати Миколая наступного року.
З хвилюванням та трепетом у серці присутні спостерігали за виступом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх прийомних батьків. Свій концерт підготувала і прийомна родина Діани та Сергія Сиротенків, які зі своїми чотирьома прийомними дітками протягом святкового концерту співали, розповідали вірші та грали на музичних інструментах. 

 

Міні-чат

100