Головна » 2011 » Березень » 18 » Калейдоскоп змагань
09:34
Калейдоскоп змагань

З 12 лютого по 5 березня проводився чемпіонат району з шахів. Чемпіоном району став майстер спорту М.О.Чеканов, друге місце – кандидат в майстри спорту О.І.Дека, третє місце виграв розрядник Е.Я.Багішев с. Білилівка. Слід відзначити хорошу гру В.В.Павлівського, А.С.Бугрія с. Ягнятин. М.М.Гуляса с. Мовчанівка, С.И.Кравчинського с. Верхівня, Р.В.Квашу с. Білилівка та ветерана шахів В.Ц.Туранського. Переможці чемпіонату нагороджені грамотами та цінними призами.

6.03.2011 року у спортивному залі Ружинської гімназії відбувся турнір з настільного тенісу, який присвячувався 8-березня. Тенісисти, які приймали участь у турнірі були розбиті на чотири групи по чотири команди. Переможці груп грали за 1-4 місця, 2 місця розігрувались за 4-8 місця, треті місця розігрувались 8-12 місця та тенісисти, які зайняли 4 місця розігрували 12-16 місця.

До фіналу увійшли В.Вітусевич с.Зарудинці, Е.Багішев с. Білилівка, В.Кравченко смт Ружин та О.Білоус с. Білилівка. Фінальні партії проходили у кругові системі. Найбільше очок набрав Віктор Вітусевич який і став переможцем змагання, 2 місце виграв Ельрад Багішев та третє Віктор Кравченко смт Ружин. Почесне місце четверте зайняла Олеся Білоус с. Білилівка. Учасники змагання привітали її наступаючим святом 8 Березня та вручили приз. Переможці та призери нагороджені грамотами І-ІІІ ступенів та цінними призами.
Завершено осінньо-зимовий чемпіонат району з міні-футболу 2010-2011 років. У чемпіонаті приймало участь 14 команд. Дві з них «Вікторія» та «Макарець» с. Макарівка Попільнянського району, одна «Поділля» м. Погребище та ФК Сквира Київська область. Під час чемпіонату забито 1133 м’ячі, проведено 182 матчі. Найбільше м’ячів забили футболісти команди «Ветеран» смт Ружин – 126, найменше футболісти команди «Еволюція» с. Мовчанівка – 25 м’ячів. Найбільше пропустили гравці «Еволюції» – 235, найменше ФК Сквира – 25. Перше місце зайняла команда «Ветеран» смт Ружин-36 очок, друге місце «Макарівка» с. Макарівка – 31 очко, третє місце ФК Сквира – 31 очко.
Розпочато проведення турніру з міні-футболу на кубок П.І.Гребіня. У турнірі приймає участь 16 команд. Фінальна гра відбудеться 13.03.2011 року на майданчику з штучним покриттям.
У обласних зональних змаганнях з волейболу наша команда зайняла третє місце. Змагання проводяться у залік VІ обласних літніх юнацьких спортивних ігор Житомирщини.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту повідомляє, що 20 березня у приміщені райдержадміністрації відбудеться тради-ційний шаховий турнір пам’яті І.Г.Вершківського. Запрошуємо прийняти участь. Початок о 10 годині ранку 20.03.2011 року.